درباره ما

گروه مهندسی فراسو (نوین) از سال 1381 با تولید نرم افزار اتوماسیون داخلی آژانسهای مسافرتی کار خود را آغاز نمود در ابتدا فقط هدف ما تولید یک سیستم در جهت ثبت و ضبط عملیات فروش و انجام عملیات حسابداری مکانیزه آژانس(شامل بلیط چارتر , هتل و تور چارتر , سیستم فروش پکیج تور , سلز هوایی , صندوق و خزانه داری و حسابداری) بود تا اینــکه در ابتدای سال 1388 سیستم فروش چارتری تبدیل به سیستم تحت وب برای فروش آژانسهای همکار گردید که به عنوان اولیــن سیستم آنلاین در این زمینه محسوب می گردد.

اعتــماد گـسترده مشتریان و خواسته های رو به رشد آنها و پیشرفت تکنولوژی و راهکارهای جدیـــد , این مجموعه را بر آن داشت تا در سال 1392 اقدام به تولید سیستم تحت وب پیشرفته تر و با امکانات بروز تر و با گرافیک برتر بنام راویــــــس نمایدکه با حول و قوه الهی روز بروز بر امکانات این سیستم افزوده شد. با توجه به نیازهای متفاوت آژانسهای مسافرتی,این مجموعه آمادگی خود را جهت سفارشی سازی سیستم راویس اعلام می دارد.

فرم تماس با ما

ضمن تشکر از شما کاربر گرامی، ارسال نظرات و پیشنهادات و یا انتقادات شما میتواند در بهبود عملکرد ما تاثیر کاملا موثری ایفا کند، لذا خواهشمند است نظرات ارزنده ی خود را با ما در میان بگذارید.

در صورتی که آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید ما پاسخگوی نظرات شما خواهیم بود.

با ما باشید.


اطلاعات تماس

تلفن پشتیبانی : 09100025819

فروش نرم افزار راویس : 09133700814

پست الکترونیک : ravis.software@yahoo.com

پست الکترونیک : farasoogroup@yahoo.com

ساعات کار

شنبه الی پنجشنبه

9 الی 14

16 الی 20

با ما باشید